Naujienos
Jablonskio gimnazijos moksleiviai lankėsi teisme – susipažino su teisėjo profesija ir teismo veikla
Šiandien Kauno apygardos teisme lankėsi Kauno Jono Jablonskio gimnazijos moksleiviai, kurie dalyvavo edukacinėje ekskursijoje „Teismas iš arti“. Moksleiviams teismo veiklą, teisėjo profesiją pristatė Kauno apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Algirdas Giedraitis. Jiems buvo pademonstruotos teismo salės, vyko inscenizuotas teismo procesas.
Inscenizuoto proceso metu moksleiviai galėjo pasijusti teisėjo, posėdžių sekretorės, prokuroro, kaltinamojo vaidmenyje, taip gilindami žinias apie teisinę sistemą.
Tokios iniciatyvos – tai puiki galimybė ugdyti jaunimo teisinį sąmoningumą, skatinti pilietiškumą ir supažindinti su realiu teismo darbu.
Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.
Kontaktai žiniasklaidai:
Milda Kryžė
Kauno apygardos teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
Tel. (0 37) 787 193, mob. +370 670 80921
El. p. milda.kryze@kat.lt
Sekite mus www.facebook.com/LietuvosTeismai
Naujienų prenumerata
Teismo darbo laikas
Pirmadieniais - ketvirtadieniais:
7.30 - 17 val.
Penktadieniais:
7.30 - 15.45 val.
Pietų pertrauka:
12.00 - 12.45 val.
Šventinių dienų išvakarėse dirbama viena valanda trumpiau.
Dokumentų priėmimo laikas
Pirmadieniais - ketvirtadieniais:
7.30 - 17 val.
Penktadieniais:
7.30 - 15.45 val.
Telefonas pasiteirauti:
(0 37) 490 941
Informacija apie bylas
Baudžiamųjų bylų skyriaus raštinės biuras:
tel. (0 37) 490 976
Civilinių bylų skyriaus raštinės biuras:
tel. (0 37) 490 946
Kontaktai žiniasklaidai
Vija Kudzienė, teismo pirmininko padėjėja komunikacijai,
mob. +370 670 80921
tel. (0 37) 787 193
el.p. komunikacija@kat.lt







