Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apygardos teismas
lt
En

Naujienos

NUTEISTA SAVO BUVUSĮ VYRĄ NUŽUDŽIUSI MOTERIS

NUTEISTA SAVO BUVUSĮ VYRĄ NUŽUDŽIUSI MOTERIS
2019-06-13

2019 m. birželio 13 d. Kauno apygardos teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir paskelbė nuosprendį marijampolietei D. D., kuri konflikto metu nužudė savo buvusį vyrą.

 

Labai sunkų ir neatstatomas pasekmes sukeliantį nusikaltimą D. D. įvykdė 2018 m. sausio pabaigoje. Išgertuvių metu, tarp jos ir nukentėjusiojo kilęs tarpusavio konfliktas iššaukė dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo jau teistos moters pyktį ir ši pagriebusi šalia buvusį peilį, tyčia smogė juo nukentėjusiajam dešimt kartų į nugaros sritį. Nuo patirtų sužalojimų nukentėjusysis įvykio vietoje mirė.

 

Nors kaltinamoji teismo proceso metu vis nurodydavo skirtingas nusikaltimo padarymo aplinkybes, kurios liudytojų parodymais ir surinktais įrodymais buvo paneigtos, dėl padarytų sužalojimų peiliu ji prisipažino. Tai, kad tik ji galėjo padaryti šiuos sužalojimus, įrodyta ir teisme.

 

Atsižvelgus į tai, kad būdama neblaivi ir dar neišnykus teistumui, D. D. tiesiogine tyčia padarė labai sunkų nusikaltimą, kurio pasekmės neatstatomos, tačiau jai neneigiant to, kad dėl jos veiksmų nukentėjusiajam buvo atimta gyvybė, pastarajai skirta devynerių metų laisvės atėmimo bausmė.

 

Prie paskirtos bausmės pridėjus dalį dar 2017 metų nuosprendžiu už kitą nusikaltimą paskirtos bausmės, D. D. paskirta subendrinta dvylikos metų laisvės atėmimo bausmė, bausmę atliekant pataisos namuose. Taip pat ji turės atlyginti ir 1436, 89 Eur turtinės žalos, 20000 Eur neturtinės žalos bei 340 Eur proceso išlaidų.

 

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

 

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Joana Daubaraitė

Kauno apygardos teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Tel. (8 37) 787 193, mob. 8 670 80921

El. p. joana.daubaraite@kat.lt

https://kat.teismas.lt/

Naujienų prenumerata

Kontaktai žiniasklaidai

Laikinai einanti teismo pirmininko padėjėjos (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene) pareigas

Milda Bučnytė

Tel. (8 37) 787 193

Mob. +370 670 80921

El. p. milda.bucnyte@kat.lt