Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apygardos teismas
lt
En

Naujienos

KAUNO APYGARDOS TEISME – NAUJAS CIVILINIŲ BYLŲ SKYRIAUS PIRMININKAS

KAUNO APYGARDOS TEISME – NAUJAS CIVILINIŲ BYLŲ SKYRIAUS PIRMININKAS
2020-07-07

Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu nuo šiandien Marius Bartninkas yra paskirtas Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininku.

Teisėjo karjerą Marius Bartninkas pradėjo 2013 m. Kauno apylinkės teisme, nuo 2016 m. Kėdainių rajono apylinkės teisme ėjo šio teismo pirmininko pareigas. Lietuvos Respublikos Prezidentės 2017 m. liepos 17 d. dekretu nuo rugpjūčio 29 d. teisėjauja Kauno apygardos teisme.

Civilinių bylų skyriaus pirmininkas specializuojasi darbo teisės srityje, yra Vytauto Didžiojo universiteto lektorius, leidinio „The Law of the Baltic States“ skyriaus apie Lietuvos darbo teisę bendraautorius, Europos Tarybos organizuojamų programos „HELP“ mokymų „Darbo teisės kaip žmogaus teisės“ ekspertas.

Civilinių bylų skyriaus pirmininkas skaito pranešimus darbo teisės temomis Lietuvoje ir tarptautiniu lygmeniu organizuojamose konferencijose, veda mokymus teisėjams darbo teisės temomis, įvadinius mokymus naujai paskirtiems teisėjams.

„Siekis nuolat tobulėti yra mano veiklos prioritetas. Dėkoju už pasitikėjimą. Paskyrimą Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininku, priimu kaip iššūkį sau: tolesniam asmeniniam tobulėjimui ir paskatą teisme bei visoje teisinėje sistemoje vykstančių procesų analizei ir tobulinimui. Atvirumas, paprastumas, mokymasis, dalijimasis, pažanga – mano vizijos sinerginiai aspektai. Neabejoju, kad ieškodami, bendradarbiaudami, tardamiesi sėkmingai spręsime ne tik kasdienius klausimus, bet ir, esant poreikiui, inicijuosime teisinio turinio pokyčius, nukreiptus į kokybę ir efektyvumą“ – pažymėjo Marius Bartninkas.

Marius Bartninkas pakeitė Mindaugą Šimonį, kuris Prezidento dekretu nuo 2020 m. birželio 19 d. buvo atleistas iš Kauno apygardos teismo teisėjo pareigų savo noru.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai 

Milda Bučnytė

Kauno apygardos teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Tel. (8 37) 787 193, mob. 8 670 80921

El. p. milda.bucnyte@kat.lt

www.kat.teismas.lt

Sekite mus www.facebook.com/LietuvosTeismai

 

Naujienų prenumerata

Kontaktai žiniasklaidai

Teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Milda Bučnytė

Tel. (8 37) 787 193

Mob. +370 670 80921

El. p. milda.bucnyte@kat.lt