Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apygardos teismas
lt
En

Naujienos

KAUNO APYGARDOS TEISME – FOTOGRAFIJŲ PARODA „TEISINGUMO NAMAI“

KAUNO APYGARDOS TEISME – FOTOGRAFIJŲ PARODA „TEISINGUMO NAMAI“ 4
2019-07-08

„Teisingumo namai“ – tai fotomenininko Ramūno Danisevičiaus fotografijų paroda, atverianti visuomenei galimybę išvysti tai, kas slypi už Temidės durų: nesuvaidinta kasdienybė, emocijos žmonių, kurie kiekvieną dieną kantriai ir herojiškai dirba teisingumo vardan.

Ramūnas Danisevičius – žymus fotomenininkas, Lietuvos spaudos fotografas, dirbęs įvairiuose šalies leidiniuose (,,Apžvalga“, ,,Respublika“, „Lietuvos žinios“, „L.T.“), žurnale „Klubas“, nuo 2010 m. dirba dienraštyje „Lietuvos rytas“. Fotomenininkas gali pasigirti ne vienu nacionaliniu ir tarptautiniu apdovanojimu.

„Minint Lietuvos teismų šimtmetį norėjosi parodyti, kur gimsta teisingumas. Daugeliui tai asocijuojasi su klaidžiais teismų pastatų labirintais, painiais įstatymų kodeksais, man pačiam tai buvo kažkas tolimo ir nesuprantamo, tarsi ant pjedestalo. Norėjau pamatyti iš vidaus. Ir pamačiau. Kad teisingumas – tai pirmiausia žmonės. Žmonės su savo charakteriais, pomėgiais, aistromis, savyje turintys daug daugiau ir giliau, nei bet kokie teisės postulatai kada nors turės...  Ir teismuose dirba ne vien teisėjai. Iki šiol negaliu suprasti, kaip tokios gležnos moterys gali pakelti ir tvarkyti tokio sunkumo bylas!“ – taip apie parodą kalba jos autorius R. Danisevičius.

Parodą Teisingumo namai“ Kauno apygardos teisme apžiūrėti bus galima iki liepos 31 dienos.

Naujienų prenumerata

Kontaktai žiniasklaidai

Laikinai einanti teismo pirmininko padėjėjos (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene) pareigas

Milda Bučnytė

Tel. (8 37) 787 193

Mob. +370 670 80921

El. p. milda.bucnyte@kat.lt