Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apygardos teismas
lt
En

Naujienos

INFORMACIJA ŽINIASKLAIDOS ATSTOVAMS

2020-06-01

Sušvelninus šalyje taikomas karantino sąlygas, siekiant užtikrinti posėdžio dalyvių, teismo personalo saugumą ir galimybę žiniasklaidos atstovams dalyvauti bylų nagrinėjime, kai teismo posėdžiai yra vieši, teismas sudarys galimybę žiniasklaidos atstovams dalyvauti bylos nagrinėjime ar klausytis bylos nagrinėjimo atskiroje posėdžių salėje.

Dėl esamų karantino sąlygų vietų skaičius teismo posėdžių salėje gali būti ribojamas, todėl esant dideliam žiniasklaidos atstovų susidomėjimui, galimybė stebėti teismo posėdį bus suteikiama po vieną atstovą iš konkrečios visuomenės informavimo priemonės.

Pažymime, jog fotografai ir operatoriai, norintys filmuoti ir fotografuoti proceso dalyvius, taip pat privalo laikytis visų būtinų karantino reikalavimų, sąlygas iš anksto suderinti su teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene).

Žiniasklaidos atstovai ne vėliau kaip likus dienai prieš planuojamą teismo posėdį turi registruotis teismo pirmininko padėjėjos (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene) elektroniniu paštu milda.bucnyte@kat.lt dėl pageidavimo dalyvauti teismo posėdyje.

Primename, kad visi į teismą ateinantys asmenys privalo dėvėti veido apsaugos priemones, pageidautina – ir vienkartines pirštines, taip pat laikytis ne mažesnio kaip dviejų metrų atstumo.

Lietuvos teismų informacinėje sistemoje (toliau – LITEKO) galite susipažinti su viešai skelbiamais teismo posėdžių tvarkaraščiais, sužinoti Jus dominančių teismo posėdžių datas. Jeigu dar nesate LITEKO vartotojas, kviečiame susipažinti su LITEKO tvarkaraščių paieškos suteikimo tvarka https://www.teismai.lt/lt/liteko-tvarkarasciu-paieska-zurnalistams-ir-visuomenei/prisijungimo-prie-liteko-tvarkarasciu-paieskos-suteikimas/1687.

Detalesnė informacija apie bylų eigą taip pat teikiama susisiekus su teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir vosuomene).

Naujienų prenumerata

Kontaktai žiniasklaidai

Teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Milda Bučnytė

Tel. (8 37) 787 193

Mob. +370 670 80921

El. p. milda.bucnyte@kat.lt